Ogłoszenie

Proszę o uzupełnienie "Dawne historie" i "Elfickie Mity i Legendy". Pojawił się nowy temat w konkursach!!! Do zrobienia są bannery forum. Najlepszy autor banneru wygrywa. Więcej pod tematem!!! Serdecznie zapraszam!!!

#1 2009-12-06 22:38:56

 Elentaari

Królowa Kraju Elfów

2052911
Skąd: Warszawa/ Marki
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf
WWW

O tym, co się działo przed moim panowaniem

Kraj Elfów został założony przez mego ojca, Eleetera. Był to wielki, szczęśliwy kraj, w którym mógł zamieszkać każdy elf. I nie tylko. Mieszkało to także wiele innych ras takich jak czarodzieje, boginki, strzażnicy cienia, czy chociażby zwykli ludzie. Wszystko było spokojnie, do czasu, kiedy jeden z elfów nie podniósł powstania. Był to nocny elf Lorcan (o którym opowiem więcej dziale 'wrogowie'). Zebrał on łatwowierne stworzenia, i wmówił im, że panowanie mego ojca jest złe, i że lepiej by było, gdyby to on panował. A stworzenia go posłuchały. W nocy wybuchło powstanie. Ci którzy władali magią, wyrządzili ogromne szkody. Ogólnie zmarło wiele osób, a kraj, choć całkiem duży, nie pozostał w nienaruszonym stanie. W tym powstaniu zginęła moja matka. Mój ojciec także o mało co nie zginą. Schwytał Lorcana i przetrzymywał w najgłębszym i najmroczniejszym, a zarazem najbardziej strzeżonym więzieniu w całym kraju. Jednak elfowi udało się uciec. Mijały lata. Coraz częściej przychodziły wieści, że Lorcan nie żyje. W końcu postanowiliśmy uczczić jego śmierć, i wyzwolenie krainy od niepokoju, jaki zsyłał, wielką ucztą. Cały naród porzucił wszelaką broń, wszyscy załozyli odświętne szaty i spotkali się w zamku królewskim. I wtedy Lorcan zaatakował na poraz drugi. Nikt nie był przygotowany, dlatego zginęło jeszcze więcej mieszkańców. Zginą także mój ojciec. Pełna furii rzuciłam się na niego. Ale Lorcanowi udało się uciec. Razem z garstką swoich przyjaciół postanowił zebrać armię i zaatakować nas po raz trzeci. Bo po drugim ataku kraj elfów stał się małym słabym państwem. Na szczęścia panuję tu JA <zaciesz> i nie pozwolę, żeby jakiśtam zabujany we mnie po uszy mały nocny elfik zabijał sobie tak po prostu moich poddanych. Tak zaczęła się moja historia. Teraz wy mi opowiedźcie swoją...


"Dziwny miłości traf się na mnie iści
że muszę kochać przedmiot nienawiści..."

Offline

 

#2 2009-12-06 22:58:37

Francheska

Początkujący Elf

15613505
Skąd: Warszawa/Marki
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   
Rasa: czarodziejka

Re: O tym, co się działo przed moim panowaniem

z chęcią umorduję kolesia za ciebie wasza wysokość <głęboki pokłon>


"Śmierć co wyssała miód twego tchnienia
Wdzięków twoich zatrzeć nie zdoła jeszcze"
                        'Romeo i Julia' William Szekspir

Offline

 

#3 2009-12-06 23:10:19

 Elentaari

Królowa Kraju Elfów

2052911
Skąd: Warszawa/ Marki
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf
WWW

Re: O tym, co się działo przed moim panowaniem

Dzięki wielkie, z chęcią by, go zabiła, lecz niestety nie mogę. On z resztą też nie może mnie zabić


"Dziwny miłości traf się na mnie iści
że muszę kochać przedmiot nienawiści..."

Offline

 

#4 2009-12-07 15:09:42

Francheska

Początkujący Elf

15613505
Skąd: Warszawa/Marki
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   
Rasa: czarodziejka

Re: O tym, co się działo przed moim panowaniem

a to dlaczego jeśli można wiedzieć? Poza tym mnie nic nie powstrzymuje przed zabiciem go z zimn krwią.


"Śmierć co wyssała miód twego tchnienia
Wdzięków twoich zatrzeć nie zdoła jeszcze"
                        'Romeo i Julia' William Szekspir

Offline

 

#5 2009-12-07 15:23:19

Alhana

Wesoły Elf

12672528
Zarejestrowany: 2009-12-06
Posty: 50
Punktów :   

Re: O tym, co się działo przed moim panowaniem

o ja... pozwolicie się dołączyć??? xD


"Magia jest we krwi, płynie z serca. Ilekroć jej używasz, wkładasz w nią część siebie. Dopiero gdy będziesz gotowy poświęcić siebie i niczego nie otrzymasz w zamian, twoja magia podziała" ~ Raistlin Majere, Władca Teraźniejszości i Przeszłości

Offline

 

#6 2009-12-07 18:57:12

 Elentaari

Królowa Kraju Elfów

2052911
Skąd: Warszawa/ Marki
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf
WWW

Re: O tym, co się działo przed moim panowaniem

Francheska napisał:

a to dlaczego jeśli można wiedzieć? Poza tym mnie nic nie powstrzymuje przed zabiciem go z zimn krwią.

Wleź na 'wrogowie' :P


"Dziwny miłości traf się na mnie iści
że muszę kochać przedmiot nienawiści..."

Offline

 

#7 2009-12-07 21:08:22

Francheska

Początkujący Elf

15613505
Skąd: Warszawa/Marki
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   
Rasa: czarodziejka

Re: O tym, co się działo przed moim panowaniem

ok


"Śmierć co wyssała miód twego tchnienia
Wdzięków twoich zatrzeć nie zdoła jeszcze"
                        'Romeo i Julia' William Szekspir

Offline

 
To forum zawiera obrazki NAJCZĘŚCIEJ pobierane z google, chociaż nie piszemy tego. Nikt też z użytkowników nie podpisuje sie pod nimi, jako własne. Jeżeli znajdziesz tu swój obrazek, a nie życzysz go sobie na tym forum, wyślij wiadomość do Admina (Elentaari), e-mail: bloomowa77@op.pl. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gryp.pun.pl www.manager-bundesligi.pun.pl www.pps-clan.pun.pl www.metin2-almanach.pun.pl www.wlasnepokemon.pun.pl