Ogłoszenie

Proszę o uzupełnienie "Dawne historie" i "Elfickie Mity i Legendy". Pojawił się nowy temat w konkursach!!! Do zrobienia są bannery forum. Najlepszy autor banneru wygrywa. Więcej pod tematem!!! Serdecznie zapraszam!!!

  • Index
  •  » Konkursy
  •  » Konkurs nr 1: Bannery i Buttony Kraju Elfów

#1 2010-01-15 21:18:55

 Elentaari

Królowa Kraju Elfów

2052911
Skąd: Warszawa/ Marki
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf
WWW

Konkurs nr 1: Bannery i Buttony Kraju Elfów

Dobra, Chcieliście Temat z Bannerami i buttonami, to macie. Ja na razie nie mam pomysłu, co by tu wam za button zrobić. Na pewno ma być malych rozmiarów (na pewno nie 1x1 bo by było za mało;)) Miej więcej taki, żeby się zmieścił na "uniwersalną z boku bloga". Może być też typu długi i wązki w sensie, żeby się zmieścił na dole bloga, czyli jak stopka, ale te tylko w razie konieczności.
Co powinno się tam znajdować???
-Na pewno adres forum (jak ktoś nie pamięta, to przypomnę) www.kraj-elfow.pun.pl. Tak, adres forum jest OBOWIĄZKOWY, nie ma innej opcji, żeby go nie było.
-Dalej, jakieś fajne tło.
To chyba wszystko, co do obowiązkowcych elementów.
Jeśli chodzi o tło, to może przeważać kolor zielony (jakieś listki, drzewka). Może być jakaś elficka twarz (np. moja /żart). Nie no, co do tła, to zdaje się na waszą wyobraźnię. W ogóle
ZDAJĘ SIĘ NA WASZĄ WYOBRAŹNIĘ

Konkurs nie ma narazie jakiegoś określonego czasu. Najlepszy banner/button zostaje nagrodzony umieszczeniem na mojego bloga www.maruta-chan.blog.onet.pl, a jedo wykonawca zostaje MODERATOREM forum, chyba, że nie chce

No, więc zapraszam do wykonywania bannerów


"Dziwny miłości traf się na mnie iści
że muszę kochać przedmiot nienawiści..."

Offline

 
  • Index
  •  » Konkursy
  •  » Konkurs nr 1: Bannery i Buttony Kraju Elfów
To forum zawiera obrazki NAJCZĘŚCIEJ pobierane z google, chociaż nie piszemy tego. Nikt też z użytkowników nie podpisuje sie pod nimi, jako własne. Jeżeli znajdziesz tu swój obrazek, a nie życzysz go sobie na tym forum, wyślij wiadomość do Admina (Elentaari), e-mail: bloomowa77@op.pl. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoahinobi.pun.pl www.sterta.pun.pl www.menagospeedway08.pun.pl www.airrivalspl.pun.pl www.zdhbratnieslowo.pun.pl