Ogłoszenie

Proszę o uzupełnienie "Dawne historie" i "Elfickie Mity i Legendy". Pojawił się nowy temat w konkursach!!! Do zrobienia są bannery forum. Najlepszy autor banneru wygrywa. Więcej pod tematem!!! Serdecznie zapraszam!!!

#1 2009-12-07 22:03:05

 Elentaari

Królowa Kraju Elfów

2052911
Skąd: Warszawa/ Marki
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf
WWW

Twoja karta postaci

Po zapisaniu należy stworzyć swoją kartę postaci ze swoimi danymi. No, oczywiście z danymi naszego elfa lub czegośtam innego. Pytania obowiązkowe są następujące:

Imię:
Nazwisko:
Wiek:
Rasa:
Ranga:
Pochodzenie:
Wygląd:
Znak charakterystyczny:
Charakter:
Broń:
Ulubiona broń:
Umiejętności:
Umiejętności magiczne:
Najlepszy przyjaciel:
Sympatia:
Wrogowie:


Można też dać jakies inne pytania typu 'ciekawostka', ale te w górze wymienione są (tak jak to wcześniej podkreśliłam) OBOWIĄZKOWE co znaczy, że te powinny się tam znaleźć
No i przydałoby się dodać też jakies swoje zdjęcie:p
W reazie potrzeby możecie zadzać jakieś pytania, ale myślę, że raczej wszystko jasne


"Dziwny miłości traf się na mnie iści
że muszę kochać przedmiot nienawiści..."

Offline

 
To forum zawiera obrazki NAJCZĘŚCIEJ pobierane z google, chociaż nie piszemy tego. Nikt też z użytkowników nie podpisuje sie pod nimi, jako własne. Jeżeli znajdziesz tu swój obrazek, a nie życzysz go sobie na tym forum, wyślij wiadomość do Admina (Elentaari), e-mail: bloomowa77@op.pl. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.qp.pun.pl www.gra-metin2.pun.pl www.digimon.pun.pl www.cshajtownia.pun.pl www.forumowagrasuperbakugan.pun.pl