Kraj Elfów

Kraj Elfów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Proszę o uzupełnienie "Dawne historie" i "Elfickie Mity i Legendy". Pojawił się nowy temat w konkursach!!! Do zrobienia są bannery forum. Najlepszy autor banneru wygrywa. Więcej pod tematem!!! Serdecznie zapraszam!!!

#1 2010-01-03 23:32:48

Francheska

Początkujący Elf

15613505
Skąd: Warszawa/Marki
Zarejestrowany: 2009-12-04
Posty: 31
Punktów :   
Rasa: czarodziejka

Posłaniec

Śpię sobie spokojnie. Tak właściwie to odsypiam po balu. Mam przepiękny sen. Właśnie zamordowałam króla górskich trolli, kiedy nagle ze wspaniałych objęć morfeusza wyrywa mnie pukanie do drzwi. A raczej walenie młotem w drzwi (nadal mam kaca).
-Co do ...? Proszę!- mówię zaspana. Do pokoju wchodzi goniec.
-Czego, grzecznie pytam?-jestem wkurzona. Żeby o tak wczesnej porze wpraszać się do dobrych i niewinnych niczemu obywateli.
-Przynoszę list prze pani.-no domyślam się- To priorytet. Musi pani podpisać potwierdzenie odbioru.-nawija młody.
-Podpiszę później. Teraz chcę spać.- mówię i ostentacyjnie nakrywam głowę poduszką.
-Ale prze pani, to list od królowej. Musi pani natychmiast odebrać.- na słowo 'królowej' natychmiast się rozbudzam. Posłaniec widząc moje poruszenie, znów zaczyna kłapać jadaczką:
-To podpisze pani?-pyta z nadzieją
-Dobra, dobra. Tylko szybko.- mówię i stawiam autograf na potwierdzeniu odbioru.
-Możesz już wyjść- poganiam go i otwieram list:

Przyjdź jak najszybciej do zamku. Mam niespodziankę


Elen


czytam i tylko oczy mi się powiększają. Czego ona może ode mnie chcieć. Jaką niespodziankę ma dla mnie królowa. Ubieram sukienkę* w moim ulubionym kolorze-czarnym i wychodzę z pokoju. Idąc przez rynek, wstępuję do kawiarni i kupuję cappuccino na wynos. W końcu, rozbudzona docieram do zamku. Natychmiast kieruję się w stronę komnat królewskich. Zatrzymuje mnie strażnik ale używam czaru posłuszeństwa i koleś zrobi teraz wszystko co mu każę. Pukam. Po chwili z komnaty słychać ciche "proszę". Wchodzę i zastaje pusty pokój. Rozglądam się ale nigdzie nie widzę Elentaari.
-Jestem w garderobie!- słyszę wołanie królowej i idę za jej głosem w stronę otwartych, podwójnych, dębowych drzwi.
-Dzień dobry-mówię grzecznie- Jaki jest powód twojego wezwania?
-Cześć Fran. Jak pisałam, mam dla ciebie niespodziankę! Otóż, skoro jesteś tak znaną, podziwianą i miłą osobą oferuję ci, jedną z najlepszych komnat mojego zamku, jako twój dom. Miałabyś oczywiście również swoją magiczną pracownię. Co ty na to?-spytała z wielkim entuzjazmem
-Ja... nie wiem, mówiąc szczerze. Troszkę mnie zatkało ponieważ nie spodziewałam się takiej propozycji.
-Spoko. Rozumiem. Czy chcesz teraz może obejrzeć komnaty, które ci zaproponowałam?
-Z wielką chęcią- mówię, i razem z Elen, idziemy w stronę wschodniej wieży. Po kilku minutach cichego spaceru, stajemy przed podwójnymi dębowymi drzwiami**. Rzucam krótkie spojrzenie w stronę mojej towarzyszki i otwieram wyżej wspomniane drzwi. Wchodzę do komnaty i zastaję przepiękną sypialnię***.
-Jest przepiękna- mówię po chwili zachwytu.- Z chęcią w niej zamieszkam.
-Wspaniale. W takim razie idź po swoje rzeczy a ja każe wyznaczyć jakąś pokojówkę dla ciebie.-usłyszałam i po chwili już szłam do mojego wynajętego pokoiku żeby spakować moje rzeczy i wymeldować się.

`*`
*-zdjęcie w galerii 'ciuszki'
**-zdjęcie w galerii 'inne'
***-zdjęcie w galerii 'miejsca'


"Śmierć co wyssała miód twego tchnienia
Wdzięków twoich zatrzeć nie zdoła jeszcze"
                        'Romeo i Julia' William Szekspir

Offline

 

#2 2010-01-04 21:12:53

 Elentaari

Królowa Kraju Elfów

2052911
Skąd: Warszawa/ Marki
Zarejestrowany: 2009-12-01
Posty: 82
Punktów :   
Rasa: Mroczny Elf
WWW

Re: Posłaniec

Zajefajne XD


"Dziwny miłości traf się na mnie iści
że muszę kochać przedmiot nienawiści..."

Offline

 
To forum zawiera obrazki NAJCZĘŚCIEJ pobierane z google, chociaż nie piszemy tego. Nikt też z użytkowników nie podpisuje sie pod nimi, jako własne. Jeżeli znajdziesz tu swój obrazek, a nie życzysz go sobie na tym forum, wyślij wiadomość do Admina (Elentaari), e-mail: bloomowa77@op.pl. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy. .

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutolf.pun.pl www.megamenbajka.pun.pl www.maly-kacik.pun.pl www.warcry.pun.pl www.bleachofdead.pun.pl